E- Categorie (O10-O11) - 2016 - 2017

Heeft u op- of aanmerkingen of wilt u meer informatie over de teamindelingen Seizoen 2016 - 2017 neem dan contact op met onze Jeugd Afdeling via emailadres

# Roepnaam Achternaam Team
1 Redwan Bennali, R. O10-1
2 Yousri Fatouh, Y. O10-1
3 Edo Ho, E.F.T. O10-1
4 Coen Lans, van der C. O10-1
5 Stan Noord, van S. O10-1
6 Lucas Quispel, L. O10-1
7 Jonathan Yorks, J. O10-1
8 Luuk Zanten, van L. O10-1
       
1 Kevin Besanger, K. O10-2
2 Jarnoud Dam, van J.A. O10-2
3 Brandon Derendorp, B.O. O10-2
4 Nick Gijzenberg, N.D. O10-2
5 Ruben Karel, R. O10-2
6 Sven Loon, van S.T. O10-2
7 Thymo Meuwese, T.J.A. O10-2
8 Alec Needham, A. O10-2
9 Tamás Nijenhuis, T.J. O10-2
10 Max Rhijn, van M. O10-2
       
1 Christian Gaander, C.J. O10-3
2 Marijn Kuijper, M. O10-3
3 Alec Laarhoven, A.L. O10-3
4 Oliver Martins Edmundo, O.J. O10-3
5 Lucas Pessel, L.J. O10-3
6 Marijn Schalk, M. O10-3
7 Lync Schutte, L. O10-3
8 Noah Shekem, N. O10-3
       
1 Rowin Boot, R.R O10-4
2 Aloys Eversdijk, A.M. O10-4
3 Roman Frischalowski, R. O10-4
4 Jaiden Louis, J.J.F. O10-4
5 Ayman Messaoudi, Aen A. O10-4
6 Mika Schreijnders, M. O10-4
7 Yari Staamer, Y. O10-4
8 Max Visser, M. O10-4
       
1 Sami Afkerin, S. O11-1
2 Sven Barnhoorn, S. O11-1
3 Milan Bartlett, M.J. O11-1
4 Kik Blom, K. O11-1
5 Fenno Graaf, de F.B. O11-1
6 Patrick Heijningen, van J.P. O11-1
7 Tom Heres, T. O11-1
8 Milan Mulder, M. O11-1
9 Kayen Thodé, K.S. O11-1
10 Sven Vlugt, van der S. O11-1
11 Tycho Wijnands, T.K.J.N. O11-1
       
1 Thijmen Arends, T. O11-2
2 Mats Bommel, van M. O11-2
3 Sven Bommel, van S. O11-2
4 Thomas Daan Born, van T.D. O11-2
5 Sem Dao, S. O11-2
6 Jayden Herrebrugh, J.D. O11-2
7 Twan Ommeren, van T.T. O11-2
8 Wessel Romeijn, W. O11-2
9 Ashay Sewpersadsingh, A.G.A O11-2
       
1 Julian Boerekamp, J.N.Q. O11-3
2 Rens Esveld, R. O11-3
3 Thijs Heek, van T. O11-3
4 Max Koopman, M.J. O11-3
5 Max Koster, M. O11-3
6 Tyrone Ruijmgaart, T. O11-3
7 Sebastiaan Snijders, S. O11-3
8 Kasper Stam, van K. O11-3
9 Melle Steensel, van M. O11-3
       
1 Kyan Arends, K.G. O11-4
2 Vincent Denzen, van V.M. O11-4
3 Jesper Diepenhorst, J.C. O11-4
4 Thijs Dijk, van T.P. O11-4
5 Jamie Meijer, J.J. O11-4
6 Niek Otto, N.B. O11-4
7 Thierry Thielsch, T. O11-4
8 Gijs Veek, van der G. O11-4
9 Collin Veenstra, C. O11-4
       
       
1 Chahid Boukachar, M.C. O11-5
2 Thijs Braam, T O11-5
3 Ozan Ceylan, O. O11-5
4 Sayenne Damme, van S.N. O11-5
5 Zayed Hamou, Z. O11-5
6 Kjeld Keulen, van K.E. O11-5
7 Tjerk Klis, van der T.E.S. O11-5
8 Timo Rutgrink, T.C. O11-5
9 Bowey Weele, van der B. O11-5
       
1 Zinedine Azoum, Z. O11-6
2 Rudra Bhagwandin, R.S.T. O11-6
3 Jurre Dijkstra, J.F. O11-6
4 Victor Larionov, V. O11-6
5 Chris Leeuwen, van C. O11-6
6 Sohaib Mattioui, S. O11-6
7 Tom Willems, T. O11-6