M-Categorie - 2016 - 2017

Heeft u op- of aanmerkingen of wilt u meer informatie over de teamindelingen Seizoen 2016 - 2017 neem dan contact op met onze Jeugd Afdeling via emailadres

# Roepnaam Achternaam Team
1 Amina Bougafer, A. O9-8M
2 Senna Fambach, S.N. O9-8M
3 Jara Laarhoven, J.R. O9-8M
4 Kyana Nassau, van K.J.M. O9-8M
5 Kim Troost, K. O9-8M
       
1 Cheyenne Eck, van C. MO11-1
2 Fenna Eeuwijk, van F.J. MO11-1
3 Babette Haan, de B.F.E. MO11-1
4 Jennifer Jong, de J. MO11-1
5 Elvira Pothuizen, E.L. MO11-1
6 Chelsey Roubos, C.D. MO11-1
7 Iris Rusman, I. MO11-1
8 Britt Tol, van B. MO11-1
9 Sarah Yassini, S. MO11-1
       
1 Jente Dijkstra, J. MO11-2
2 Marijn Glebbeek, M. MO11-2
3 Janna Kleian, J.M. MO11-2
4 Vera Koetje, V.E. MO11-2
5 Lize Koolhaas, L.C.C. MO11-2
6 Rosa Oosterling, R. MO11-2
7 Nikki Regenboog, N. MO11-2
8 Myra Zemel, M. MO11-2
       
1 Nina Dam, ten N.M. MO13-1
2 Nina Duwel, N. MO13-1
3 Salicia Everduin, S.S. MO13-1
4 Merle Goudzwaard, M.E.L. MO13-1
5 Zoë Heijer, den Z. MO13-1
6 Sifra Hoegen dijkhof, S.D. MO13-1
7 Maud Hoek, M. MO13-1
8 Rosalie Muller, R.E.V. MO13-1
9 Ruby Ruitenberg, R. MO13-1
10 Silver Ruitenberg, S. MO13-1
11 Lisa Sewgobind, L.S. MO13-1
12 Chemène Spaargaren, C. MO13-1
13 Floortje Spooren, F.C. MO13-1
14 Nikki Vonk, N. MO13-1
15 Kayleigh Wiedijk, K.M. MO13-1
16 Gitte Zorgman, G.S. MO13-1
       
1 Cyan Bauer, C.J. MO15-2
2 Krokus Berkel, van K.S. MO15-2
3 Madelief Berkel, van M. MO15-2
4 Beau Dedel, B.M. MO15-2
5 Lina Gauneau, L. MO15-2
6 Tara Gaus, T.M. MO15-2
7 Ilona Hoek, EA MO15-2
8 Robine Maarl, van der R. MO15-2
9 Luna Overtoom, L. MO15-2
10 Elske Sessink, E.J. MO15-2
11 Inge Sessink, I.M. MO15-2
12 Shaia Sewpersadsingh, S.S.D. MO15-2
13 Lotte Steenbergen, L.A. MO15-2
14 Gabriëlla Torres do Amaral, G.R. MO15-2
15 Lindsay Wingender, L.W.A. MO15-2
       
1 Zoe Amiel, Z.D. MO15-1
2 Britt Blaey, de B. MO15-1
3 Lois Boere, S.E.L. MO15-1
4 Farah Ghafar, F. MO15-1
5 Christine Hendriks, C. MO15-1
6 Devi Hoiting, D. MO15-1
7 Megan Idsinga, M.C. MO15-1
8 Fenna Issabiglou, F. MO15-1
9 Jolanda Jansen, J.E. MO15-1
10 Sadaf Mohebzada, S. MO15-1
11 Dianne Rijn, van D.E. MO15-1
12 Margriet Schepman, M. MO15-1
13 Laila Verbeek, L. MO15-1
14 Tanisha Chloe Wattimury, T.C. MO15-1
       
1 Montaine Gauneau, M.J. MO17-1
2 Nina Groenewoud, N. MO17-1
3 Maartje Hendriks, M.A. MO17-1
4 Maureen Maas, M. MO17-1
5 Moira Noordenne, van M. MO17-1
6 Julia Pereira Martins, J.A. MO17-1
7 Mara Quak, M.Y. MO17-1
8 Joyce Renting, J. MO17-1
9 Jamy Lee Sar, van de J. MO17-1
10 Rian Schouten, C.G. MO17-1
11 Zoë Schutter, Z. MO17-1
12 Nienke Sessink, N.M. MO17-1
13 Julia Silva, J. MO17-1
14 Elise Ven, van der E.B.E. MO17-1
15 Myrthe Visser, M.A. MO17-1
16 Rebecca Vlak, R. MO17-1
       
1 Zoë Adam, Z.N. MO19-1
2 Rebecca Cizmeli, R.O. MO19-1
3 Cheverely Cumberbatch, C.D.M. MO19-1
4 Lisa Elderhorst, L.E. MO19-1
5 Gabriëlla Gonzalez, G.E. MO19-1
6 Mylene Harskamp, van M. MO19-1
7 Romy Harskamp, van R. MO19-1
8 Dieuwertje Koster, D.C.S. MO19-1
9 Celine Kruiter, de C. MO19-1
10 Kim Linden, v.d. K. MO19-1
11 Elisa Treling, E. MO19-1
12 Kim Vaneveld, van K.C. MO19-1
13 Yvette Velde, van der Y. MO19-1
14 Chantal Vijn, C.C. MO19-1
15 Rowan Zandwijk, van R.A. MO19-1
       
  Ingedeeld bij jongensteams  
1 Gigi Everduin, G.N. O9-1
2 Sayenne Damme, van S.N. O11-7
3 Anna Bosch, van den A. D sel
4 Celyne Mink, C. D sel