
FC VVC kleding verkoopdagen 2026
In augustus zijn weer de jaarlijkse verkoopdagen voor o.a. wedstrijdbroekjes en -kousen. Zorg dat je een van deze dagen langskomt, zodat je het kan passen en zeker weet dat je
Bij FC VVC spelen we in ons herkenbare clubtenue: blauw shirt, blauwe sokken en een oranje broekje.
Vanuit de club krijgen leden het wedstrijdshirt in bruikleen, maar het officiële wedstrijdbroekje en -sokken schaf je zelf aan via onze webshop of tijdens een van de kleding verkoopdagen aan het begin van het seizoen. Voor de keepers wordt er vanuit de club ook een keepersbroekje en -kousen beschikbaar gesteld.
Het is verplicht om tijdens wedstrijden in deze officiële wedstrijdkleding voor FC VVC uit te komen.
Naast het officiële tenue vind je in onze webshop ook bijpassende trainingspakken en andere handige items.
Wil je goed voorbereid op het veld staan? Neem dan zeker een kijkje in onze webshop, waar je ook items kunt laten bedrukken met je naam of initialen.
Let op: Het is niet toegestaan om in het FC VVC wedstrijdshirt te trainen!
Onze trainingen vinden voornamelijk plaats op kunstgras. Daarentegen kunnen wedstrijden op zowel kunstgras als echt gras plaatsvinden. Dit is volledig afhankelijk van tegen bij vereniging je speelt.
Heb je nog vragen over het tenue of het bestelproces? Neem dan contact op via kleding@fcvvc.nl
Voor de Champions League tot en met JO12 is het verplicht om een trainingspakket aan te schaffen. De kosten voor de eerste aanschaf bedragen € 75 en bestaat uit een zomer-en winterset. Het overige gedeelte wordt verder vergoed door onze sponsor HappyKids. Het is dan ook verplicht om in te trainen.

In augustus zijn weer de jaarlijkse verkoopdagen voor o.a. wedstrijdbroekjes en -kousen. Zorg dat je een van deze dagen langskomt, zodat je het kan passen en zeker weet dat je

Speciaal voor de feestdagen hebben we een mooie aanbieding voor onze clubkleding! ✅ Steppjas 116 t/m 164 – van €80 voor €55S t/m 3XL – van €90 voor €65 ✅

Woensdag 27 en zaterdag 30 augustus zijn weer de jaarlijkse verkoopdagen voor o.a. wedstrijdbroekjes en -kousen. Zorg dat je een van deze dagen langskomt, zodat je het kan passen en