010-3 herboren uit de winterstop

De laatste keer dat jullie wat van team O10-3 hebben gehoord stonden we er niet goed voor. Voor de winterstop werden vrij veel wedstrijden (dik) verloren. Misschien waren we te hoog ingedeeld, misschien hadden we pech. Maar wat zeker regelmatig terugkeerde was dat het team moeilijk kon herstellen van tegenslag in een wedstrijd. Stefan de trainer/coach gaf gelukkig de moed niet op en zorgde er elke week weer voor dat er, in ieder geval bij aanvang van de wedstrijd, een gemotiveerd en strijdlustig team stond.... totdat het eerste tegendoelpunt viel... maar nu is dat allemaal verleden tijd.

De eerste wedstrijd na de winterstop was nog een inhaalwedstrijd uit de vorige competitie en deze werd dik verdiend gewonnen. Daarna volgde de ene na de andere afgelasting door de KNVB. Maar dat liet Stefan niet toe. Net nu hij het team in de winning mood had. No way! Hij nam eigenhandig contact op met de tegenstander (Dios) en regelde dat er gewoon gespeeld kon worden. Ook dit team moest er aan geloven. Het ging niet makkelijk, maar VVC bleef kalm en in een goede afloop geloven. Deze instelling hadden we gemist voor de winterstop. Vol overtuiging werd de zege veilig gesteld. Inmiddels staat er een team dat weer geloofd in eigen kunnen. Want eerlijk is eerlijk er lopen leuke voetballers rond in dit team. Gelukkig dat de Bvootjes nog niet bij ons zijn wezen scouten, want er lopen wat pareltjes rond. Die houden we liever voor ons zelf...en ondertussen worden ze alleen maar beter en meer waard natuurlijk! Dus mondje dicht mensen.

Deze zaterdag vond de KNVB eindelijk geen reden om onze voetbal zaterdag door de neus te boren..... komt dit keer de tegenstander (VEW Heemstede) een kwartier te laat met maar vier spelers aankakken .... hebben wij weer.... No way zei Stefan dit keer weer. Wij gaan echt wel spelen vandaag. We laten die vier jongens .... sorry drie jongens en één meisje die wel op zijn komen dagen niet de dupe worden van de twee die (om wat voor reden dan ook) het hebben laten afweten. Stefan stelde voor om twee spelers uit ons team met VEW mee te laten doen. Dit rouleerde we elke 12,5 minuten, zodat iedereen even bij de tegenstander meedeed. Uiteraard speel je liever in je eigen team. Maar onze jongens pakte dit zeer sportief op en deden in beide teams evenzoveel hun best. Uiteindelijk was het VVC collectief veel sterker dan VEW. De score liep uiteindelijk op tot 11-2... en aangezien de twee doelpunten van VEW door onze Arda werden gescoord, was het dus eigenlijk 13-0

Jammer dat we vandaag niet echt een tegenstander hadden, maar gelukkig konden we wel weer lekker een potje voetballen. Hopelijk houden we de positieve flow voorlopig nog vol. Zaterdag weer tegen Dios, nu voor het echie. Arda, Joaquin, Joël Mano, Mo, Linc, Thomas en Tim succes en veel plezier de rest vh seizoen... en Stefan .... als de KNVB zaterdag weer alles aflast. Wat zeg jij dan??? NO WAY!!!!

De laatste keer dat jullie wat van team O10-3 hebben gehoord stonden we er niet goed voor. Voor de winterstop werden vrij veel wedstrijden (dik) verloren. Misschien waren we te hoog ingedeeld, misschien hadden we pech. Maar wat zeker regelmatig terugkeerde was dat het team moeilijk kon herstellen van tegenslag in een wedstrijd. Stefan de trainer/coach gaf gelukkig de moed niet op en zorgde er elke week weer voor dat er, in ieder geval bij aanvang van de wedstrijd, een gemotiveerd en strijdlustig team stond.... totdat het eerste tegendoelpunt viel... maar nu is dat allemaal verleden tijd. De eerste wedstrijd na de winterstop was nog een inhaalwedstrijd uit de vorige competitie en deze werd dik verdiend gewonnen. Daarna volgde de ene na de andere afgelasting door de KNVB. Maar dat liet Stefan niet toe. Net nu hij het team in de winning mood had. No way! Hij nam eigenhandig contact op met de tegenstander (Dios) en regelde dat er gewoon gespeeld kon worden. Ook dit team moest er aan geloven. Het ging niet makkelijk, maar VVC bleef kalm en in een goede afloop geloven. Deze instelling hadden we gemist voor de winterstop. Vol overtuiging werd de zege veilig gesteld. Inmiddels staat er een team dat weer geloofd in eigen kunnen. Want eerlijk is eerlijk er lopen leuke voetballers rond in dit team. Gelukkig dat de Bvootjes nog niet bij ons zijn wezen scouten, want er lopen wat pareltjes rond. Die houden we liever voor ons zelf...en ondertussen worden ze alleen maar beter en meer waard natuurlijk! Dus mondje dicht mensen.

Deze zaterdag vond de KNVB eindelijk geen reden om onze voetbal zaterdag door de neus te boren..... komt dit keer de tegenstander (VEW Heemstede) een kwartier te laat met maar vier spelers aankakken .... hebben wij weer.... No way zei Stefan dit keer weer. Wij gaan echt wel spelen vandaag. We laten die vier jongens .... sorry drie jongens en één meisje die wel op zijn komen dagen niet de dupe worden van de twee die (om wat voor reden dan ook) het hebben laten afweten. Stefan stelde voor om twee spelers uit ons team met VEW mee te laten doen. Dit rouleerde we elke 12,5 minuten, zodat iedereen even bij de tegenstander meedeed. Uiteraard speel je liever in je eigen team. Maar onze jongens pakte dit zeer sportief op en deden in beide teams evenzoveel hun best. Uiteindelijk was het VVC collectief veel sterker dan VEW. De score liep uiteindelijk op tot 11-2... en aangezien de twee doelpunten van VEW door onze Arda werden gescoord, was het dus eigenlijk 13-0

Jammer dat we vandaag niet echt een tegenstander hadden, maar gelukkig konden we wel weer lekker een potje voetballen. Hopelijk houden we de positieve flow voorlopig nog vol. Zaterdag weer tegen Dios, nu voor het echie. Arda, Joaquin, Joël Mano, Mo, Linc, Thomas en Tim succes en veel plezier de rest vh seizoen... en Stefan .... als de KNVB zaterdag weer alles aflast. Wat zeg jij dan??? NO WAY!!!!