De afgelopen weken is er flink geklust en vernieuwd op ons complex. Samen met onze sponsoren en een groep enthousiaste vrijwilligers staat FC VVC er weer een stukje mooier, moderner en veiliger bij.
Nieuwe look voor de kantine
Er is in de vakantie hard doorgewerkt door een aantal vrijwilligers. Hierdoor heeft de kantine een frisse en opvallende make-over gekregen. Alle wanden zijn nu bekleed met kunstgras, wat zorgt voor een sportieve en levendige uitstraling die perfect past bij de sfeer van onze club. Alsof je midden op het veld zit, maar dan met een lekker kopje koffie in je hand!
Ook in de keuken is de laatste hand gelegd aan de nieuwe inrichting en apparatuur.
Nieuwe informatieschermen in de kantine
De informatieschermen in de kantine hebben dankzij Boys in the Cloud een upgrade gekregen middels twee gloednieuwe schermen. Hierop tonen we actuele informatie over de club, het wedstrijdprogramma en berichten van onze sponsoren. Zo blijf je altijd op de hoogte van wat er speelt binnen FC VVC.

Gratis WiFi op het hele complex
Met dank aan 3ICT is er nu overal op het complex gratis WiFi beschikbaar. Van de kantine tot helemaal bij veld 6! Op verschillende plekken komen bordjes te hangen met een QR-code, zodat je direct verbinding maakt met het juiste netwerk. Daarnaast gaat 3ICT ervoor zorgen dat onze website straks altijd stabiel en betrouwbaar online blijft en helpt ons met de gehele automatisering.

Nieuwe beveiligingstechnologie
Klik Security heeft alle camera’s op ons complex vervangen door moderne, geavanceerde systemen die zorgen voor een betere bewaking van jouw en onze bezittingen. Zo houden we de club veilig en kun jij zorgeloos genieten van voetbal en gezelligheid.

Dit was allemaal niet mogelijk zonder de support van onze sponsoren Boys in the Cloud, 3ICT en Klik Security, waarvoor heel veel dank! En natuurlijk niet te vergeten; alle vrijwilligers die hun tijd en energie hebben gestoken in deze verbeteringen. Samen maken we onze club mooier, veiliger en gezelliger!
